O nas

Home / O nas

O nas

CKR czyli Centrum Kompleksowej Rehabilitacji to nowoczesna placówka medyczna działająca od ponad 40 lat. Świadczymy wysokiej jakości usługi z zakresu leczenia zachowawczego i operacyjnego, rehabilitacji medycznej oraz profilaktyki zdrowotnej. Oferujemy szeroki wachlarz usług, dzięki czemu w jednym miejscu, w sprawny sposób i w krótkim czasie pacjent może wykonać niezbędne badania, skorzystać ze specjalistycznych porad lekarskich oraz zastosować leczenie dostosowane do indywidualnych potrzeb.

O nas

Centrum Kompleksowej Rehabilitacji otwiera się dla osób aktywnych fizycznie powołując CKR Sport. CKR Sport powstał z myślą o tych osobach, którym w dążeniu do doskonałości zależy na szybkim usprawnieniu swojego ciała poprzez fizjoprofilaktykę, regenerację czy odnowę biologiczną. Wiemy jak istotne w zwycięstwie jest pokonanie każdego etapu treningowego bez kontuzji, jednak one też się przytrafiają. Dlatego nasz zespół specjalistów w szybki sposób przywróci Twoje ciało do sprawności. Działając mądrze zdobywamy wyznaczone cele znacznie szybciej!

Oferta dla Ciebie

Mamy możliwość stowrzenia pakietów dobranych idealnie do waszych potrzeb. Oferta ta jest kierowana dla klubów, związków sportowych oraz federacji sportowych.