NA CZYM POLEGA TRENING W SYSTEMIE MILON

Fizjoterapeuci naszego studia przeprowadzą pierwszą wizytę kwalifikacyjną, połączoną z analizą składu ciała na, na której sprawdzą Twój poziom kondycji (badanie aparatu ruchu) i szczegółowo omówią wyniki. Następnie rozpocznie się sesja treningu medycznego, która będzie dobrana tak, aby prosto, bezpiecznie i efektywnie wrócić do formy, zredukować wagę lub poprawić kondycję.

Urządzenia ustawione są w okręgu. Po wykonaniu zaprogramowanego ćwiczenia, przechodzimy do kolejnego stanowiska, tak, aby na końcu treningu zatoczyć koło. Dwanaście maszyn w okręgu zapewnia ćwiczenia wszystkich dużych grup mięśniowych oraz najważniejszego mięśnia w naszym ciele, jakim jest serce. Pokonujemy taki obwód 2 razy. Tak zaplanowany trening trwa tylko 35 minut. Badania pokazują, że już 6 takich treningów w miesiącu, pozwala zaspokoić potrzebę ruchową naszego organizmu.

Podstawowe cechy treningu w systemie Milon

BEZPIECZEŃSTWO

Indywidualna opieka fizjoterapeutyczna oraz dobór programu treningowego minimalizuje ryzyko przeciążeń i kontuzji. Wszystjkie ćwiczenia oraz parametry każdej maszyny zostaną dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb, poziomu sprawności i stanu zdrowia.

PROSTOTA

Trening, w oparciu o zaprogramowane przez profesjonalną kadrę ustawienia na Twojej indywidualnej karcie chipowej, automatycznie dostosowuje się do Ciebie. Treningi zaplanowane są tak, aby sprawnie i bezpiecznie wrócić do formy.

EFEKTYWNOŚĆ

Ze względu na możliwość zróżnicowania intensywności ćwiczenia – treningi powodują:

  • pobudzenie i zwiększenie metabolizmu
  • poprawę koordynacji ruchowej
  • stymulacji układu nerwowo-mięśniowego
  • poprawa wydolności organizmu
  • budowa mięśni
  • spalanie tłuszczu

Urządzenia Milon spełniają wszystkie powyższe kryteria – co potwierdza ich certyfikat medyczny.

Lokalizacje CKR Sport