KWALIFIKACJA DO TRENINGU MEDYCZNEGO Z ANALIZĄ SKŁADU CIAŁA ZA 1 ZŁ

Indywudualna opieka fizjoterapeuty

Treningi medyczne odbywają się w małych grupach, pod opieką fizjoterapeuty, który czuwa nad poprawnością wykonywanych ćwiczeń

Redukcja wagi

Odpowiednia kwalifikacja, rozpoznanie potrzeb oraz konsekwentne realizowanie planu treningów medycznych pomogą zredukować wagę i wrócić do zdrowia

Efektywność

W ciągu 35 minut treningu obwodowego, pacjent angażuje wszystkie partie ciała i poprzez ćwiczenia siłowo-wytrzymałościowe i pobudza metabolizm całego organizmu

Wspomaganie procesu rehabilitacji

Trening medyczny wspomaga proces rehabilitacji zarówno w zakresie ruchomości jak i wydolności organizmu. Fizjoterapeuta przez cały czas trwania treningów czuwa nad bezpieczeństwem i efektywnością wykonywanych treningów

Uniwersalna forma treningu

Trening obwodowy to rozwiązanie dla każdego, niezależne od kondycji i stopnia zaawansowania. Indywidualne dopasowanie obciążeń i liczby powtórzeń pozwala uzyskać zaplanowane cele bez przeciążeń.

Powrót do sprawności po kontuzji

Właściwe zaplanowanie częstotliwości treningów oraz obciążeń w połączeniu z innymi zabiegami rehabilitacyjnymi pomaga bezpiecznie wrócić do zdrowia i aktywności po kontuzji

WIZYTA KWALIFIKACYJNA DO TRENINGU MEDYCZNEGO Z BADANIEM SKŁADU CIAŁA

Zostaw swoje dane – nasz fizjoterapeuta skontaktuje się z Tobą i ustali termin pierwszej wizyty kwalifikacyjnej połączonej z treningiem próbnym.

  Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w podanym wyżej zakresie przez administratora danych: Centrum Kompleksowej Rehabilitacji Sp. z o. o. z siedzibą w Konstancinie-Jeziornie, adres: ul. Gąsiorowskiego 12/14, Tel. (22) 703-00-00, w celu otrzymania zaproszenia na bezpłatną wizytę związaną z usługami świadczonymi przez CKR Sp. z o.o. na podany adres e-mail, numer telefonu lub adres zamieszkania.
  Inspektorem ochrony danych jest: Marta Lesisz-Jakubowska, dane kontaktowe: adres e-mail: iod@ckr.pl
  Szczegółowe dane dotyczące przetwarzania danych zamieszczone są na stronie zgody i klauzule

  Trening medyczny pod okiem fizjoterapeuty nie tylko poprawia kondycję organizmu i pozwala spalać tkankę tłuszczową, ale także wspiera procesy rehabilitacyjne, przywracając sprawność organizmu po przebytych kontuzjach lub urazach. Ćwiczenia w obwodzie Milon przynoszą ulgę w bólach kręgosłupa i stawów, zapobiegają chorobom wynikającym z małej aktywności fizycznej i wzmacniają cały organizm.

  Podczas pierwszej wizity kwalifikacyjnej, fizjoterapeuta przeprowadza szczegółowy wywiad oraz badanie składu ciała, które pozwalają ocenić stan układu ruchu, omówić ewentualne ograniczenia i kontuzje i wspólnie ustalić cele.

  Wizyta kwalifikacyjna do treningu medycznego z badaniem składu ciała
  1 zł

  FIZJOTERAPEUTYCZNE STUDIO TRENINGOWE CKR SPORT KONSTANCIN-JEZIORNA

  Fizjoterapeutyczne Studio Treningowe w Konstancinie-Jeziornie to miejsce, gdzie prowadzimy treningi medyczne oraz zajęcia grupowe. Oparte są one o nowoczesny system urządzeń Milon. Dwanaście maszyn ustawionych w okręgu daje możliwość wykonywania ćwiczeń wytrzymałościowych i siłowych. Pacjent pokonuje obwód 2 razy. Tak zaplanowany trening trwa 35 minut. Wszystkie ćwiczenia oraz parametry każdej maszyny są dostosowane do indywidualnych potrzeb, poziomu sprawności i stanu zdrowia pacjenta, dzięki czemu trening jest bezpieczny i efektywny.

  Każdy pacjent po pierwszej wizycie kwalifikującej połączonej z badaniem składu ciała otrzymuje własną kartę, na której zostaną zapisane ustawienia dla każdej maszyny. Przy kolejnej wizycie urządzenia automatycznie dostosują się do zapisanych na karcie ustawień i pacjent będzie mógł od razu rozpocząć ćwiczenia.

  Trening medyczny pod okiem fizjoterapeuty nie tylko poprawia kondycję organizmu i pozwala spalać tkankę tłuszczową, ale także wspiera procesy rehabilitacyjne, przywracając sprawność organizmu po przebytych kontuzjach lub urazach. Ćwiczenia w obwodzie Milon przynoszą ulgę w bólach kręgosłupa i stawów, zapobiegają chorobom wynikającym z małej aktywności fizycznej i wzmacniają cały organizm.

  Fizjoterapeutyczne Studio Treningowe CKR Sport
  ul. Gąsiorowskiego 12/14, Konstancin-Jeziorna
  (22) 703 06 66
  centrummedyczne@ckr.pl
  Poniedziałek – Piątek: 8:00 – 19:30

  TRENERZY W NASZYM STUDIO